O Firmie

 

DZIAŁALNOŚĆ

Firma Handlowa ROL-PASZ® istnieje od 2007 roku. Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem najwyższej jakości pasz i dodatków żywieniowych dla zwierząt niemieckiej firmy HL Hamburger Leistungsfutter GmbH „IBEKA-PANTO”. Współpracujemy również z firmą EKOPLON SA. – producentem najwyższej jakości pasz, koncentratów, premiksów i dodatków żywienowych.

Od konkurentów wyróżnia nas umiejętność słuchania i staranna realizacja zamówień w najdrobniejszych szczegółach. W naszej firmie nie ma rzeczy niemożliwych, a sugestie naszych klientów są dla nas priorytetem. Sukcesywnie poszerzamy ofertę naszej firmy w środki do produkcji rolnej. Znajdą Państwo u nas materiał siewny kwalifikowany, automaty paszowe, preparaty do suchej dezynfekcji pomieszczeń inwentarskich, siatkę rolniczą, sznurek rolniczy, folię rolnicze, etc. Mamy nadzieję, iż nasza oferta zainteresuje tych wszystkich, którzy stawiają na wysoką jakość i profesjonalizm.

CELE

Naszym celem jest dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości w jak najlepszej cenie. Staramy się aby Kupujący byli obsługiwani w sposób profesjonalny począwszy od momentu złożenia zamówienia po dostawę towaru do miejsca docelowego.

Podchodzimy tak samo, na takim samym wysokim poziomie do firm jak i pojedynczych Klientów. Rolnicy, przedsiębiorstwa – niezależnie od tego czy kupują ilości duże czy tylko jedno opakowanie są traktowani i obsługiwani na równi.

W działaniach dążymy do stworzenia trwałej i pełnej zaufania relacji z naszymi Klientami. We wspólnych relacjach jesteśmy uczciwi, dbamy aby produkty, które oferujemy w pełni zaspokajały potrzeby Kupujących.