O Firmie

DZIAŁALNOŚĆ

Firma Handlowa ROL-PASZ Krystian Domachowski istnieje od 2007 roku. Podlega nadzorowi weterynaryjnemu pod nr  PL3004107p.

Swoją działalność zaczęliśmy od współpracy z firmą HL Hamburger Leistungsfutter GmbH „IBEKA-PANTO z Hamburga. Firma ta znana jest z produkcji wysokiej jakości premiksów, koncentratów oraz pasz dla wszystkich gatunków zwierząt. Wraz z rozwojem firmy poszerzaliśmy swój asortyment towarowy jak również grono naszych dostawców.

W 2010 roku nawiązaliśmy współpracę z jednym z wiodących producentów  pasz i nawozów dolistnych  firmą Ekoplon z Grabek Dużych koło Kielc. Ekoplon jest od lat znany na rynku z płynnych nawozów Ekolist, które znalazły się  w ofercie naszej  firmy. Początkowo były to wspomniane Ekolisty, a później nawozy krystaliczne znane pod marką Maximus. W kolejnych latach nasz asortyment systematycznie ulegał poszerzeniu o kolejne towar takie jak: śruta sojowa, śruta rzepakowa, śruta słonecznikowa, ddgs, które sami konfekcjonowaliśmy w naszych punktach.

Bardzo dobrą decyzją, którą udało się podjąć w 2012 rok. było nawiązanie współpracy z firmą nasienną Dalgety, obecnie Agrii. Producenta najwyżej jakości materiału siewnego zbóż jarych, ozimych, traw, nawozów dolistnych “Foliq” oraz nawozów takich jak “Super N”, “ABS Corn” itd. W tym samym czasie uzyskaliśmy stosowne zezwolenie od Inspekcji Nasiennej na obrót materiałem siewnym. Równolegle do oferty firmy zostały wprowadzone folie, siatki i sznurki rolnicze różnych producentów.

W roku 2016 chcąc sprostać wymogom rynku przystąpiliśmy do programu GMP+. Standard GMP+ opracowany został w 1992 roku przez holenderską organizację Product Board Animal Feed (PDV), czyli Komitet ds. Karmy dla Zwierząt. Określiła ona wymagania jakościowe i dotyczące bezpieczeństwa pasz, stawiane producentom, przetwórcom, handlowcom oraz organizacjom transportowym uczestniczącym w łańcuchu żywnościowym. GMP+2006 jest niczym innym jak systemem stawiającym wymagania dla zapewnienia bezpieczeństwa karmy dla zwierząt.

Sukcesywnie poszerzamy ofertę naszej firmy w środki do produkcji rolnej. Przykładem mogą być  flizy okrywowe na stogi , które posiadamy w najróżniejszych wymiarach.

Od początku 2017 roku jesteśmy dystrybutorem polskiego producenta pasz firmy Biofeed, której produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nasza oferta wzbogaciła się o szeroki asortyment pasz w tym pasze “luzem”.

W obecnej chwili posiadamy magazyn główny w miejscowości Strzelce Wielkie 35; 63-820 Piaski oraz punkt sprzedaży w miejscowości Lubiń ul. Mickieiwcza 24; 64-010 Krzywiń.

Od konkurentów wyróżnia nas umiejętność słuchania i staranna realizacja zamówień w najdrobniejszych szczegółach. W naszej firmie nie ma rzeczy niemożliwych, sugestie naszych klientów są dla nas priorytetem a mottem firmy stało się hasło “jakość pamięta się dłużej niż cenę…”

CELE

Naszym celem jest dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości w jak najlepszej cenie. Staramy się aby Kupujący byli obsługiwani w sposób profesjonalny począwszy od momentu złożenia zamówienia po dostawę towaru do miejsca docelowego.

Podchodzimy tak samo, na takim samym wysokim poziomie do firm jak i pojedynczych Klientów. Rolnicy, przedsiębiorstwa – niezależnie od tego czy kupują ilości duże czy tylko jedno opakowanie są traktowani i obsługiwani na równi.

W działaniach dążymy do stworzenia trwałej i pełnej zaufania relacji z naszymi Klientami. We wspólnych relacjach jesteśmy uczciwi, dbamy aby produkty, które oferujemy w pełni zaspokajały potrzeby Kupujących.